





| Kód produktu: | UCN155N0A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 35,764 € |
| Cena bez DPH: | 29,557 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,77 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 574x821 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 851 mm |
| Šířka: | 604 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 29,557 € | 35,764 € | ||
| 10 + | 28,366 € | 34,323 € | ||
| 25 + | 27,463 € | 33,230 € | ||
| 50 + | 26,601 € | 32,187 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A1 z 15 mm profilu s ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 6,568 € |
| Cena s DPH | 7,947 € |
| Cena bez DPH: | 22,044 € |
| Cena s DPH | 26,674 € |
| Cena bez DPH: | 16,338 € |
| Cena s DPH | 19,769 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 34,524 € |
| Cena s DPH | 41,774 € |
| Cena bez DPH: | 12,479 € |
| Cena s DPH | 15,100 € |
| Cena bez DPH: | 16,790 € |
| Cena s DPH | 20,316 € |
| Cena bez DPH: | 13,752 € |
| Cena s DPH | 16,640 € |
| Cena bez DPH: | 8,374 € |
| Cena s DPH | 10,133 € |
| Cena bez DPH: | 10,386 € |
| Cena s DPH | 12,567 € |
| Cena bez DPH: | 10,263 € |
| Cena s DPH | 12,418 € |
| Cena bez DPH: | 19,581 € |
| Cena s DPH | 23,693 € |
| Cena bez DPH: | 23,358 € |
| Cena s DPH | 28,263 € |