

| Kód produktu: | KR70x100G32 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 33,662 € |
| Cena bez DPH: | 27,820 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 162 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,8 kg |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 682x982 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1045 mm |
| Šířka: | 745 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 27,820 € | 33,662 € | ||
| 10 + | 26,423 € | 31,972 € | ||
| 20 + | 25,026 € | 30,281 € | ||
| 50 + | 23,916 € | 28,939 € |
Zaklapávací rám formátu B1 (700x1000mm) s robustním 32mm profilem s ostrým rohem.
Určen pro silné uzavření plakátů a tím pro použití na silně exponovaných místech.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 22,149 € |
| Cena s DPH | 26,800 € |
| Cena bez DPH: | 9,862 € |
| Cena s DPH | 11,933 € |
| Cena bez DPH: | 26,587 € |
| Cena s DPH | 32,171 € |
| Cena bez DPH: | 22,437 € |
| Cena s DPH | 27,149 € |
| Cena bez DPH: | 28,724 € |
| Cena s DPH | 34,756 € |
| Cena bez DPH: | 80,337 € |
| Cena s DPH | 97,208 € |
| Cena bez DPH: | 22,889 € |
| Cena s DPH | 27,696 € |
| Cena bez DPH: | 35,710 € |
| Cena s DPH | 43,209 € |
| Cena bez DPH: | 24,697 € |
| Cena s DPH | 29,883 € |
| Cena bez DPH: | 75,899 € |
| Cena s DPH | 91,838 € |
| Cena bez DPH: | 45,243 € |
| Cena s DPH | 54,745 € |
| Cena bez DPH: | 19,437 € |
| Cena s DPH | 23,519 € |
| Cena bez DPH: | 23,546 € |
| Cena s DPH | 28,491 € |
| Cena bez DPH: | 56,092 € |
| Cena s DPH | 67,871 € |
| Cena bez DPH: | 15,369 € |
| Cena s DPH | 18,596 € |
| Cena bez DPH: | 34,231 € |
| Cena s DPH | 41,419 € |