

| Kód produktu: | KRA3G32 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 18,049 € |
| Cena bez DPH: | 14,917 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 407 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 465 mm |
| Šířka: | 342 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,917 € | 18,049 € | ||
| 10 + | 14,177 € | 17,154 € | ||
| 20 + | 13,437 € | 16,259 € | ||
| 50 + | 12,862 € | 15,563 € |
Zaklapávací rám formátu A3 (210x297mm) s robustním 32mm profilem s ostrým rohem.
Určen pro silné uzavření plakátů a tím pro použití na silně exponovaných místech.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 2,137 € |
| Cena s DPH | 2,586 € |
| Cena bez DPH: | 11,013 € |
| Cena s DPH | 13,326 € |
| Cena bez DPH: | 55,393 € |
| Cena s DPH | 67,026 € |
| Cena bez DPH: | 45,243 € |
| Cena s DPH | 54,745 € |
| Cena bez DPH: | 18,903 € |
| Cena s DPH | 22,872 € |
| Cena bez DPH: | 22,889 € |
| Cena s DPH | 27,696 € |
| Cena bez DPH: | 15,369 € |
| Cena s DPH | 18,596 € |
| Cena bez DPH: | 23,546 € |
| Cena s DPH | 28,491 € |
| Cena bez DPH: | 43,970 € |
| Cena s DPH | 53,203 € |
| Cena bez DPH: | 35,710 € |
| Cena s DPH | 43,209 € |
| Cena bez DPH: | 82,638 € |
| Cena s DPH | 99,992 € |
| Cena bez DPH: | 28,724 € |
| Cena s DPH | 34,756 € |
| Cena bez DPH: | 75,899 € |
| Cena s DPH | 91,838 € |
| Cena bez DPH: | 27,820 € |
| Cena s DPH | 33,662 € |