

| Kód produktu: | KRA4G25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,090 € |
| Cena bez DPH: | 7,512 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12392 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,45 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,512 € | 9,090 € | ||
| 10 + | 7,102 € | 8,593 € | ||
| 20 + | 6,732 € | 8,146 € | ||
| 50 + | 6,445 € | 7,798 € |
Zaklapávací rám formátu A4 (210x297mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 1,396 € |
| Cena s DPH | 1,689 € |
| Cena bez DPH: | 9,852 € |
| Cena s DPH | 11,921 € |
| Cena bez DPH: | 27,053 € |
| Cena s DPH | 32,734 € |
| Cena bez DPH: | 5,296 € |
| Cena s DPH | 6,408 € |
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| Cena s DPH | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 8,990 € |
| Cena s DPH | 10,878 € |
| Cena bez DPH: | 19,622 € |
| Cena s DPH | 23,743 € |
| Cena bez DPH: | 15,517 € |
| Cena s DPH | 18,776 € |
| Cena bez DPH: | 7,759 € |
| Cena s DPH | 9,388 € |
| Cena bez DPH: | 29,023 € |
| Cena s DPH | 35,118 € |
| Cena bez DPH: | 11,166 € |
| Cena s DPH | 13,511 € |
| Cena bez DPH: | 11,700 € |
| Cena s DPH | 14,156 € |
| Cena bez DPH: | 22,291 € |
| Cena s DPH | 26,972 € |
| Cena bez DPH: | 26,847 € |
| Cena s DPH | 32,485 € |