

| Kód produktu: | KRA2G25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 17,850 € |
| Cena bez DPH: | 14,752 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1529 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 400x574 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 625 mm |
| Šířka: | 451 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,752 € | 17,850 € | ||
| 10 + | 14,013 € | 16,955 € | ||
| 20 + | 13,273 € | 16,060 € | ||
| 50 + | 12,698 € | 15,364 € |
Zaklapávací rám formátu A2 (420x594mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 7,972 € |
| Cena s DPH | 9,646 € |
| Cena bez DPH: | 3,493 € |
| Cena s DPH | 4,226 € |
| Cena bez DPH: | 14,794 € |
| Cena s DPH | 17,900 € |
| Cena bez DPH: | 10,643 € |
| Cena s DPH | 12,878 € |
| Cena bez DPH: | 6,821 € |
| Cena s DPH | 8,254 € |
| Cena bez DPH: | 22,314 € |
| Cena s DPH | 26,999 € |
| Cena bez DPH: | 7,232 € |
| Cena s DPH | 8,751 € |
| Cena bez DPH: | 82,679 € |
| Cena s DPH | 100,042 € |
| Cena bez DPH: | 5,301 € |
| Cena s DPH | 6,414 € |
| Cena bez DPH: | 22,231 € |
| Cena s DPH | 26,900 € |
| Cena bez DPH: | 4,972 € |
| Cena s DPH | 6,016 € |
| Cena bez DPH: | 16,684 € |
| Cena s DPH | 20,187 € |
| Cena bez DPH: | 27,080 € |
| Cena s DPH | 32,767 € |
| Cena bez DPH: | 12,164 € |
| Cena s DPH | 14,718 € |
| Cena bez DPH: | 8,547 € |
| Cena s DPH | 10,342 € |
| Cena bez DPH: | 29,053 € |
| Cena s DPH | 35,154 € |