

| Kód produktu: | KR70x100R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 36,643 € |
| Cena bez DPH: | 30,283 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 369 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 680x980 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1031 mm |
| Šířka: | 731 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 30,283 € | 36,643 € | ||
| 10 + | 28,765 € | 34,805 € | ||
| 20 + | 27,247 € | 32,968 € | ||
| 50 + | 26,057 € | 31,529 € |
Zaklapávací rám formátu B1 (700x1000mm) z 25mm profilu s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 22,117 € |
| Cena s DPH | 26,762 € |
| Cena bez DPH: | 9,848 € |
| Cena s DPH | 11,916 € |
| Cena bez DPH: | 26,549 € |
| Cena s DPH | 32,124 € |
| Cena bez DPH: | 22,405 € |
| Cena s DPH | 27,110 € |
| Cena bez DPH: | 38,203 € |
| Cena s DPH | 46,225 € |
| Cena bez DPH: | 15,265 € |
| Cena s DPH | 18,470 € |
| Cena bez DPH: | 15,511 € |
| Cena s DPH | 18,768 € |
| Cena bez DPH: | 17,563 € |
| Cena s DPH | 21,251 € |
| Cena bez DPH: | 16,742 € |
| Cena s DPH | 20,258 € |
| Cena bez DPH: | 12,146 € |
| Cena s DPH | 14,697 € |
| Cena bez DPH: | 27,041 € |
| Cena s DPH | 32,720 € |
| Cena bez DPH: | 24,456 € |
| Cena s DPH | 29,592 € |
| Cena bez DPH: | 7,755 € |
| Cena s DPH | 9,384 € |
| Cena bez DPH: | 82,561 € |
| Cena s DPH | 99,898 € |
| Cena bez DPH: | 4,965 € |
| Cena s DPH | 6,008 € |
| Cena bez DPH: | 11,161 € |
| Cena s DPH | 13,505 € |