

| Kód produktu: | KRA4R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,388 € |
| Cena bez DPH: | 7,759 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1843 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,45 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,759 € | 9,388 € | ||
| 10 + | 7,348 € | 8,891 € | ||
| 20 + | 6,979 € | 8,444 € | ||
| 50 + | 6,650 € | 8,047 € |
Zaklapávací rám formátu A4 (210x297mm) z 25mm profilu s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 1,396 € |
| Cena s DPH | 1,689 € |
| Cena bez DPH: | 9,852 € |
| Cena s DPH | 11,921 € |
| Cena bez DPH: | 18,842 € |
| Cena s DPH | 22,799 € |
| Cena bez DPH: | 18,309 € |
| Cena s DPH | 22,154 € |
| Cena bez DPH: | 15,271 € |
| Cena s DPH | 18,478 € |
| Cena bez DPH: | 30,296 € |
| Cena s DPH | 36,658 € |
| Cena bez DPH: | 8,539 € |
| Cena s DPH | 10,332 € |
| Cena bez DPH: | 4,967 € |
| Cena s DPH | 6,010 € |
| Cena bez DPH: | 8,990 € |
| Cena s DPH | 10,878 € |
| Cena bez DPH: | 16,749 € |
| Cena s DPH | 20,266 € |
| Cena bez DPH: | 7,512 € |
| Cena s DPH | 9,090 € |
| Cena bez DPH: | 17,939 € |
| Cena s DPH | 21,706 € |
| Cena bez DPH: | 42,077 € |
| Cena s DPH | 50,913 € |
| Cena bez DPH: | 10,755 € |
| Cena s DPH | 13,014 € |