







| Kód produktu: | KRA2R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 18,834 € |
| Cena bez DPH: | 15,565 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1580 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 400x574 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 625 mm |
| Šířka: | 451 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 15,565 € | 18,834 € | ||
| 10 + | 14,783 € | 17,887 € | ||
| 20 + | 14,000 € | 16,940 € | ||
| 50 + | 13,383 € | 16,193 € |
Zaklapávací rám formátu A2 (420x594mm) z 25mm profilu s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 7,988 € |
| Cena s DPH | 9,666 € |
| Cena bez DPH: | 3,500 € |
| Cena s DPH | 4,235 € |
| Cena bez DPH: | 14,824 € |
| Cena s DPH | 17,937 € |
| Cena bez DPH: | 10,665 € |
| Cena s DPH | 12,905 € |
| Cena bez DPH: | 11,736 € |
| Cena s DPH | 14,200 € |
| Cena bez DPH: | 18,901 € |
| Cena s DPH | 22,870 € |
| Cena bez DPH: | 22,277 € |
| Cena s DPH | 26,955 € |
| Cena bez DPH: | 43,648 € |
| Cena s DPH | 52,814 € |
| Cena bez DPH: | 4,982 € |
| Cena s DPH | 6,029 € |
| Cena bez DPH: | 16,800 € |
| Cena s DPH | 20,329 € |
| Cena bez DPH: | 7,783 € |
| Cena s DPH | 9,417 € |
| Cena bez DPH: | 8,153 € |
| Cena s DPH | 9,865 € |
| Cena bez DPH: | 11,200 € |
| Cena s DPH | 13,552 € |
| Cena bez DPH: | 17,459 € |
| Cena s DPH | 21,126 € |
| Cena bez DPH: | 6,835 € |
| Cena s DPH | 8,271 € |
| Cena bez DPH: | 17,995 € |
| Cena s DPH | 21,774 € |