







| Kód produktu: | KRA0R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 45,549 € |
| Cena bez DPH: | 37,644 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 109 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,9 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 821x1169 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1220 mm |
| Šířka: | 872 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 37,644 € | 45,549 € | ||
| 10 + | 35,750 € | 43,257 € | ||
| 20 + | 33,896 € | 41,014 € | ||
| 50 + | 32,372 € | 39,171 € |
Zaklapávací rám formátu A0 (841x1189) z 25mm profilu s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 24,465 € |
| Cena s DPH | 29,602 € |
| Cena bez DPH: | 13,180 € |
| Cena s DPH | 15,947 € |
| Cena bez DPH: | 28,666 € |
| Cena s DPH | 34,685 € |
| Cena bez DPH: | 8,567 € |
| Cena s DPH | 10,366 € |
| Cena bez DPH: | 43,657 € |
| Cena s DPH | 52,825 € |
| Cena bez DPH: | 7,537 € |
| Cena s DPH | 9,120 € |
| Cena bez DPH: | 22,364 € |
| Cena s DPH | 27,061 € |
| Cena bez DPH: | 29,119 € |
| Cena s DPH | 35,234 € |
| Cena bez DPH: | 6,837 € |
| Cena s DPH | 8,273 € |
| Cena bez DPH: | 17,463 € |
| Cena s DPH | 21,130 € |
| Cena bez DPH: | 16,804 € |
| Cena s DPH | 20,333 € |
| Cena bez DPH: | 16,722 € |
| Cena s DPH | 20,233 € |
| Cena bez DPH: | 14,786 € |
| Cena s DPH | 17,891 € |
| Cena bez DPH: | 7,249 € |
| Cena s DPH | 8,771 € |
| Cena bez DPH: | 82,867 € |
| Cena s DPH | 100,269 € |