






| Kód produktu: | KRA4G25GOLD |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 25,489 € |
| Cena bez DPH: | 21,066 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 52 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Zlatá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 328 mm |
| Šířka: | 241 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 21,066 € | 25,489 € | ||
| 10 + | 19,996 € | 24,195 € | ||
| 20 + | 18,967 € | 22,950 € | ||
| 50 + | 18,103 € | 21,905 € |
Zaklapávací rám formátu A4 (210x297mm) z 25mm profilu s ostrým rohem s povrchovou úpravou práškovou barvou v imitaci Zlaté.
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 1,399 € |
| Cena s DPH | 1,693 € |
| Cena bez DPH: | 9,875 € |
| Cena s DPH | 11,948 € |
| Cena bez DPH: | 29,006 € |
| Cena s DPH | 35,098 € |
| Cena bez DPH: | 20,613 € |
| Cena s DPH | 24,942 € |
| Cena bez DPH: | 44,723 € |
| Cena s DPH | 54,115 € |
| Cena bez DPH: | 38,963 € |
| Cena s DPH | 47,145 € |
| Cena bez DPH: | 29,665 € |
| Cena s DPH | 35,894 € |
| Cena bez DPH: | 16,128 € |
| Cena s DPH | 19,515 € |
| Cena bez DPH: | 57,108 € |
| Cena s DPH | 69,100 € |