






| Kód produktu: | KRA4G20 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 13,456 € |
| Cena bez DPH: | 11,120 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1500 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 200x287 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,120 € | 13,456 € | ||
| 10 + | 10,544 € | 12,758 € | ||
| 20 + | 10,008 € | 12,110 € | ||
| 50 + | 9,555 € | 11,562 € |
Zaklapávací rám formátu A4 (210x297mm) z 20mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii. Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 1,400 € |
| Cena s DPH | 1,694 € |
| Cena bez DPH: | 9,885 € |
| Cena s DPH | 11,960 € |
| Cena bez DPH: | 15,362 € |
| Cena s DPH | 18,589 € |
| Cena bez DPH: | 17,422 € |
| Cena s DPH | 21,080 € |
| Cena bez DPH: | 23,435 € |
| Cena s DPH | 28,356 € |
| Cena bez DPH: | 10,297 € |
| Cena s DPH | 12,459 € |
| Cena bez DPH: | 21,458 € |
| Cena s DPH | 25,964 € |
| Cena bez DPH: | 35,461 € |
| Cena s DPH | 42,908 € |
| Cena bez DPH: | 19,728 € |
| Cena s DPH | 23,871 € |
| Cena bez DPH: | 14,086 € |
| Cena s DPH | 17,044 € |
| Cena bez DPH: | 12,850 € |
| Cena s DPH | 15,549 € |
| Cena bez DPH: | 31,425 € |
| Cena s DPH | 38,024 € |
| Cena bez DPH: | 10,132 € |
| Cena s DPH | 12,259 € |
| Cena bez DPH: | 29,736 € |
| Cena s DPH | 35,981 € |