

| Kód produktu: | KRA5R20 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,214 € |
| Cena bez DPH: | 10,094 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 58 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 138x200 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 240 mm |
| Šířka: | 178 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,094 € | 12,214 € | ||
| 10 + | 9,602 € | 11,618 € | ||
| 20 + | 9,110 € | 11,023 € | ||
| 50 + | 8,699 € | 10,526 € |
Zaklapávací rám formátu A5 (148x210mm) z 20mm profilu s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii. Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 11,079 € |
| Cena s DPH | 13,406 € |
| Cena bez DPH: | 12,803 € |
| Cena s DPH | 15,491 € |
| Cena bez DPH: | 21,379 € |
| Cena s DPH | 25,868 € |
| Cena bez DPH: | 29,627 € |
| Cena s DPH | 35,848 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 19,655 € |
| Cena s DPH | 23,783 € |
| Cena bez DPH: | 23,348 € |
| Cena s DPH | 28,252 € |
| Cena bez DPH: | 15,306 € |
| Cena s DPH | 18,520 € |
| Cena bez DPH: | 10,259 € |
| Cena s DPH | 12,413 € |
| Cena bez DPH: | 17,357 € |
| Cena s DPH | 21,002 € |
| Cena bez DPH: | 14,034 € |
| Cena s DPH | 16,981 € |
| Cena bez DPH: | 35,330 € |
| Cena s DPH | 42,750 € |