

| Kód produktu: | KRA2R20 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 28,263 € |
| Cena bez DPH: | 23,358 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 139 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 410x584 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 624 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 23,358 € | 28,263 € | ||
| 10 + | 22,209 € | 26,872 € | ||
| 20 + | 21,018 € | 25,432 € | ||
| 50 + | 20,115 € | 24,339 € |
Zaklapávací rám formátu A2 (420x594mm) z 20mm profilu s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii. Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 7,964 € |
| Cena s DPH | 9,636 € |
| Cena bez DPH: | 3,489 € |
| Cena s DPH | 4,222 € |
| Cena bez DPH: | 14,778 € |
| Cena s DPH | 17,882 € |
| Cena bez DPH: | 10,632 € |
| Cena s DPH | 12,865 € |
| Cena bez DPH: | 19,663 € |
| Cena s DPH | 23,793 € |
| Cena bez DPH: | 29,639 € |
| Cena s DPH | 35,863 € |
| Cena bez DPH: | 10,099 € |
| Cena s DPH | 12,219 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 15,312 € |
| Cena s DPH | 18,528 € |
| Cena bez DPH: | 14,039 € |
| Cena s DPH | 16,988 € |
| Cena bez DPH: | 17,365 € |
| Cena s DPH | 21,011 € |
| Cena bez DPH: | 31,322 € |
| Cena s DPH | 37,899 € |
| Cena bez DPH: | 10,263 € |
| Cena s DPH | 12,418 € |
| Cena bez DPH: | 35,345 € |
| Cena s DPH | 42,767 € |
| Cena bez DPH: | 11,084 € |
| Cena s DPH | 13,411 € |
| Cena bez DPH: | 21,388 € |
| Cena s DPH | 25,879 € |