





| Kód produktu: | KRA5G15 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,431 € |
| Cena bez DPH: | 10,273 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 94 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,24 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 123x185 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 222 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 13 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,273 € | 12,431 € | ||
| 10 + | 9,739 € | 11,784 € | ||
| 20 + | 9,246 € | 11,188 € | ||
| 50 + | 8,835 € | 10,690 € |
Zaklapávací rám formátu A5 (148x210mm) z 15mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii. Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 29,587 € |
| Cena s DPH | 35,800 € |
| Cena bez DPH: | 19,601 € |
| Cena s DPH | 23,718 € |
| Cena bez DPH: | 34,559 € |
| Cena s DPH | 41,817 € |
| Cena bez DPH: | 16,807 € |
| Cena s DPH | 20,337 € |
| Cena bez DPH: | 13,766 € |
| Cena s DPH | 16,657 € |
| Cena bez DPH: | 8,383 € |
| Cena s DPH | 10,143 € |
| Cena bez DPH: | 23,382 € |
| Cena s DPH | 28,292 € |
| Cena bez DPH: | 12,492 € |
| Cena s DPH | 15,116 € |