

| Kód produktu: | KRA4G15 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 15,094 € |
| Cena bez DPH: | 12,474 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 408 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,36 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 185x272 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 309 mm |
| Šířka: | 222 mm |
| Hloubka: | 13 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 12,474 € | 15,094 € | ||
| 10 + | 11,859 € | 14,349 € | ||
| 20 + | 11,243 € | 13,604 € | ||
| 50 + | 10,751 € | 13,009 € |
Zaklapávací rám formátu A4 (210x297mm) z 15mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii. Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 1,395 € |
| Cena s DPH | 1,688 € |
| Cena bez DPH: | 9,848 € |
| Cena s DPH | 11,916 € |
| Cena bez DPH: | 19,573 € |
| Cena s DPH | 23,684 € |
| Cena bez DPH: | 23,348 € |
| Cena s DPH | 28,252 € |
| Cena bez DPH: | 13,746 € |
| Cena s DPH | 16,633 € |
| Cena bez DPH: | 10,259 € |
| Cena s DPH | 12,413 € |
| Cena bez DPH: | 10,382 € |
| Cena s DPH | 12,562 € |
| Cena bez DPH: | 8,371 € |
| Cena s DPH | 10,129 € |
| Cena bez DPH: | 16,783 € |
| Cena s DPH | 20,307 € |
| Cena bez DPH: | 29,545 € |
| Cena s DPH | 35,749 € |
| Cena bez DPH: | 34,510 € |
| Cena s DPH | 41,757 € |