





| Kód produktu: | UCP255N0A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 20,258 € |
| Cena bez DPH: | 16,742 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,23 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 401x575 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 625 mm |
| Šířka: | 451 mm |
| Hloubka: | 17,4 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Bezpečný roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,742 € | 20,258 € | ||
| 5 + | 16,085 € | 19,463 € | ||
| 10 + | 15,552 € | 18,818 € | ||
| 25 + | 15,059 € | 18,222 € |
Zaklapávací rám OptiFrame formátu A2 s 25mm profilem s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 3,488 € |
| Cena s DPH | 4,220 € |
| Cena bez DPH: | 14,772 € |
| Cena s DPH | 17,874 € |
| Cena bez DPH: | 17,932 € |
| Cena s DPH | 21,698 € |
| Cena bez DPH: | 12,146 € |
| Cena s DPH | 14,697 € |
| Cena bez DPH: | 16,742 € |
| Cena s DPH | 20,258 € |
| Cena bez DPH: | 15,265 € |
| Cena s DPH | 18,470 € |
| Cena bez DPH: | 82,561 € |
| Cena s DPH | 99,898 € |
| Cena bez DPH: | 18,835 € |
| Cena s DPH | 22,790 € |
| Cena bez DPH: | 27,041 € |
| Cena s DPH | 32,720 € |
| Cena bez DPH: | 35,905 € |
| Cena s DPH | 43,445 € |
| Cena bez DPH: | 29,257 € |
| Cena s DPH | 35,401 € |
| Cena bez DPH: | 11,695 € |
| Cena s DPH | 14,151 € |
| Cena bez DPH: | 17,563 € |
| Cena s DPH | 21,251 € |
| Cena bez DPH: | 11,859 € |
| Cena s DPH | 14,349 € |