





| Kód produktu: | UCP250N0B2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 23,733 € |
| Cena bez DPH: | 19,614 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,53 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 484x684 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 734 mm |
| Šířka: | 534 mm |
| Hloubka: | 13,5 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 19,614 € | 23,733 € | ||
| 5 + | 18,835 € | 22,790 € | ||
| 10 + | 18,260 € | 22,095 € | ||
| 25 + | 17,645 € | 21,350 € |
Zaklapávací rám OptiFrame formátu B2 s 25mm profilem s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření.
Oblé rohy jsou plastové - šedé.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 4,555 € |
| Cena s DPH | 5,511 € |
| Cena bez DPH: | 16,947 € |
| Cena s DPH | 20,506 € |
| Cena bez DPH: | 11,695 € |
| Cena s DPH | 14,151 € |
| Cena bez DPH: | 15,511 € |
| Cena s DPH | 18,768 € |
| Cena bez DPH: | 16,742 € |
| Cena s DPH | 20,258 € |
| Cena bez DPH: | 7,222 € |
| Cena s DPH | 8,739 € |
| Cena bez DPH: | 8,125 € |
| Cena s DPH | 9,831 € |
| Cena bez DPH: | 43,496 € |
| Cena s DPH | 52,630 € |
| Cena bez DPH: | 15,265 € |
| Cena s DPH | 18,470 € |
| Cena bez DPH: | 18,835 € |
| Cena s DPH | 22,790 € |
| Cena bez DPH: | 32,499 € |
| Cena s DPH | 39,324 € |
| Cena bez DPH: | 38,203 € |
| Cena s DPH | 46,225 € |
| Cena bez DPH: | 20,804 € |
| Cena s DPH | 25,173 € |
| Cena bez DPH: | 7,509 € |
| Cena s DPH | 9,086 € |