





| Kód produktu: | UCP250N0A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 20,274 € |
| Cena bez DPH: | 16,756 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,23 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 401x575 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 625 mm |
| Šířka: | 451 mm |
| Hloubka: | 17,4 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,756 € | 20,274 € | ||
| 5 + | 16,099 € | 19,479 € | ||
| 10 + | 15,565 € | 18,833 € | ||
| 25 + | 15,072 € | 18,237 € |
Zaklapávací rám OptiFrame formátu A2 s 25mm profilem s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření.
Oblé rohy jsou plastové - šedé.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 3,491 € |
| Cena s DPH | 4,224 € |
| Cena bez DPH: | 14,784 € |
| Cena s DPH | 17,889 € |
| Cena bez DPH: | 14,743 € |
| Cena s DPH | 17,839 € |
| Cena bez DPH: | 5,298 € |
| Cena s DPH | 6,410 € |
| Cena bez DPH: | 29,035 € |
| Cena s DPH | 35,132 € |
| Cena bez DPH: | 10,760 € |
| Cena s DPH | 13,019 € |
| Cena bez DPH: | 12,156 € |
| Cena s DPH | 14,709 € |
| Cena bez DPH: | 6,817 € |
| Cena s DPH | 8,249 € |
| Cena bez DPH: | 8,994 € |
| Cena s DPH | 10,883 € |
| Cena bez DPH: | 6,817 € |
| Cena s DPH | 8,249 € |
| Cena bez DPH: | 17,577 € |
| Cena s DPH | 21,268 € |
| Cena bez DPH: | 8,131 € |
| Cena s DPH | 9,839 € |
| Cena bez DPH: | 17,413 € |
| Cena s DPH | 21,069 € |
| Cena bez DPH: | 8,542 € |
| Cena s DPH | 10,336 € |