





| Kód produktu: | UCP250N0A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 32,472 € |
| Cena bez DPH: | 26,836 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,245 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 578x825 mm |
| Materiál: | Hliník/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 875 mm |
| Šířka: | 328 mm |
| Hloubka: | 13,5 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 26,836 € | 32,472 € | ||
| 5 + | 25,769 € | 31,181 € | ||
| 10 + | 24,949 € | 30,188 € | ||
| 25 + | 24,169 € | 29,245 € |
Zaklapávací rám OptiFrame formátu A1 s 25mm profilem s oblým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Oblé rohy jsou plastové - šedé.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 6,565 € |
| Cena s DPH | 7,944 € |
| Cena bez DPH: | 22,035 € |
| Cena s DPH | 26,663 € |
| Cena bez DPH: | 22,199 € |
| Cena s DPH | 26,861 € |
| Cena bez DPH: | 22,281 € |
| Cena s DPH | 26,961 € |
| Cena bez DPH: | 16,742 € |
| Cena s DPH | 20,258 € |
| Cena bez DPH: | 20,804 € |
| Cena s DPH | 25,173 € |
| Cena bez DPH: | 12,146 € |
| Cena s DPH | 14,697 € |
| Cena bez DPH: | 17,398 € |
| Cena s DPH | 21,052 € |
| Cena bez DPH: | 14,731 € |
| Cena s DPH | 17,825 € |
| Cena bez DPH: | 7,222 € |
| Cena s DPH | 8,739 € |
| Cena bez DPH: | 22,076 € |
| Cena s DPH | 26,712 € |
| Cena bez DPH: | 38,203 € |
| Cena s DPH | 46,225 € |
| Cena bez DPH: | 11,695 € |
| Cena s DPH | 14,151 € |
| Cena bez DPH: | 4,965 € |
| Cena s DPH | 6,008 € |