






| Kód produktu: | UCC405NBA1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 56,351 € |
| Cena bez DPH: | 46,571 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 575x822 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 900 mm |
| Šířka: | 653 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 46,571 € | 56,351 € | ||
| 5 + | 44,723 € | 54,115 € | ||
| 10 + | 43,326 € | 52,425 € | ||
| 25 + | 41,930 € | 50,736 € |
Designový dvoubarevný zaklapávací rám na plakáty
Klaprám je ve dvou variantách barevné kombinace s vnější stříbrnou a vnitřní černou a naopak.
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí fólií. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 24,476 € |
| Cena s DPH | 29,616 € |
| Cena bez DPH: | 6,571 € |
| Cena s DPH | 7,951 € |
| Cena bez DPH: | 22,053 € |
| Cena s DPH | 26,685 € |
| Cena bez DPH: | 16,345 € |
| Cena s DPH | 19,777 € |
| Cena bez DPH: | 46,571 € |
| Cena s DPH | 56,351 € |