






| Kód produktu: | UFSL130400 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 60,649 € |
| Cena bez DPH: | 50,123 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 8 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,10 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 437x673 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 723 mm |
| Šířka: | 523 mm |
| Formát: | B2 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 50,123 € | 60,649 € | ||
| 10 + | 47,619 € | 57,619 € | ||
| 25 + | 45,115 € | 54,589 € | ||
| 50 + | 43,103 € | 52,155 € |
| Cena bez DPH: | 32,800 € |
| Cena s DPH | 39,688 € |
| Cena bez DPH: | 24,548 € |
| Cena s DPH | 29,704 € |
| Cena bez DPH: | 10,386 € |
| Cena s DPH | 12,567 € |
| Cena bez DPH: | 10,755 € |
| Cena s DPH | 13,014 € |
| Cena bez DPH: | 42,365 € |
| Cena s DPH | 51,261 € |
| Cena bez DPH: | 24,836 € |
| Cena s DPH | 30,051 € |
| Cena bez DPH: | 33,785 € |
| Cena s DPH | 40,880 € |
| Cena bez DPH: | 25,575 € |
| Cena s DPH | 30,945 € |
| Cena bez DPH: | 19,704 € |
| Cena s DPH | 23,842 € |
| Cena bez DPH: | 11,453 € |
| Cena s DPH | 13,858 € |
| Cena bez DPH: | 25,575 € |
| Cena s DPH | 30,945 € |
| Cena bez DPH: | 139,819 € |
| Cena s DPH | 169,181 € |