






| Kód produktu: | UFSL130300 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 30,150 € |
| Cena bez DPH: | 24,918 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,62 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 183x270 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 233 mm |
| Formát: | A4 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 24,918 € | 30,150 € | ||
| 10 + | 23,682 € | 28,655 € | ||
| 25 + | 22,446 € | 27,160 € | ||
| 50 + | 21,417 € | 25,914 € |
Slide-in rám na plakáty pro Freestand stojany. Rám lze uchytit do drážky stojanů a to jak na výšku, tak i na šířku. Slouží k uchycení plakátu. Plakát se do rámu vkládá ze strany mezi rám. Slouží především k zobrazování reklamy z obou stran.
| Cena bez DPH: | 38,221 € |
| Cena s DPH | 46,247 € |
| Cena bez DPH: | 50,288 € |
| Cena s DPH | 60,849 € |
| Cena bez DPH: | 11,491 € |
| Cena s DPH | 13,904 € |
| Cena bez DPH: | 156,425 € |
| Cena s DPH | 189,274 € |
| Cena bez DPH: | 25,659 € |
| Cena s DPH | 31,047 € |
| Cena bez DPH: | 32,908 € |
| Cena s DPH | 39,818 € |
| Cena bez DPH: | 31,425 € |
| Cena s DPH | 38,024 € |
| Cena bez DPH: | 19,769 € |
| Cena s DPH | 23,921 € |
| Cena bez DPH: | 32,784 € |
| Cena s DPH | 39,669 € |
| Cena bez DPH: | 46,129 € |
| Cena s DPH | 55,815 € |
| Cena bez DPH: | 15,939 € |
| Cena s DPH | 19,286 € |
| Cena bez DPH: | 18,122 € |
| Cena s DPH | 21,928 € |