






| Kód produktu: | UFSL130100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 51,398 € |
| Cena bez DPH: | 42,478 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,37 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 393x567 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 617 mm |
| Šířka: | 443 mm |
| Formát: | A2 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 42,478 € | 51,398 € | ||
| 10 + | 40,338 € | 48,808 € | ||
| 25 + | 38,238 € | 46,268 € | ||
| 50 + | 36,510 € | 44,177 € |
| Cena bez DPH: | 32,764 € |
| Cena s DPH | 39,644 € |
| Cena bez DPH: | 46,100 € |
| Cena s DPH | 55,781 € |
| Cena bez DPH: | 10,784 € |
| Cena s DPH | 13,049 € |
| Cena bez DPH: | 25,643 € |
| Cena s DPH | 31,028 € |
| Cena bez DPH: | 31,406 € |
| Cena s DPH | 38,001 € |
| Cena bez DPH: | 41,037 € |
| Cena s DPH | 49,655 € |
| Cena bez DPH: | 15,929 € |
| Cena s DPH | 19,274 € |
| Cena bez DPH: | 21,280 € |
| Cena s DPH | 25,749 € |
| Cena bez DPH: | 24,614 € |
| Cena s DPH | 29,783 € |
| Cena bez DPH: | 21,280 € |
| Cena s DPH | 25,749 € |
| Cena bez DPH: | 140,193 € |
| Cena s DPH | 169,634 € |
| Cena bez DPH: | 50,257 € |
| Cena s DPH | 60,811 € |