



| Kód produktu: | 1709781010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,109 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 1045 mm |
| Šířka: | 348 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 57,119 € | 69,114 € | ||
| 5 + | 55,391 € | 67,023 € | ||
| 10 + | 53,663 € | 64,932 € | ||
| 20 + | 51,975 € | 62,890 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 12x A4 prospekty na šířku řady FLEXIBOXX - Bílý
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 18,272 € |
| Cena s DPH | 22,109 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 16,420 € |
| Cena s DPH | 19,868 € |
| Cena bez DPH: | 21,440 € |
| Cena s DPH | 25,943 € |
| Cena bez DPH: | 5,638 € |
| Cena s DPH | 6,822 € |
| Cena bez DPH: | 3,498 € |
| Cena s DPH | 4,233 € |
| Cena bez DPH: | 401,440 € |
| Cena s DPH | 485,743 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 6,214 € |
| Cena s DPH | 7,519 € |
| Cena bez DPH: | 12,593 € |
| Cena s DPH | 15,237 € |
| Cena bez DPH: | 28,395 € |
| Cena s DPH | 34,358 € |
| Cena bez DPH: | 104,156 € |
| Cena s DPH | 126,029 € |