




| Kód produktu: | MCHXA5V |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 17,037 € |
| Cena bez DPH: | 14,080 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,25 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 221 mm |
| Šířka: | 148 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,080 € | 17,037 € | ||
| 20 + | 13,629 € | 16,491 € | ||
| 50 + | 13,095 € | 15,845 € | ||
| 100 + | 12,356 € | 14,951 € |
Elegantní menu stojánek na letáky se základnou formátu A5 na výšku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 11,905 € |
| Cena s DPH | 14,405 € |
| Cena bez DPH: | 11,289 € |
| Cena s DPH | 13,660 € |
| Cena bez DPH: | 3,982 € |
| Cena s DPH | 4,818 € |
| Cena bez DPH: | 133,005 € |
| Cena s DPH | 160,936 € |
| Cena bez DPH: | 7,184 € |
| Cena s DPH | 8,693 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 16,051 € |
| Cena s DPH | 19,422 € |
| Cena bez DPH: | 7,841 € |
| Cena s DPH | 9,487 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 8,046 € |
| Cena s DPH | 9,736 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |