




| Kód produktu: | MCHXA4H |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 609,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 30 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 221 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 504,00 Kč | 609,84 Kč | ||
| 20 + | 489,00 Kč | 591,69 Kč | ||
| 50 + | 468,00 Kč | 566,28 Kč | ||
| 100 + | 443,00 Kč | 536,03 Kč |
Elegantní menu stojánek na letáky se základnou formátu A4 na šířku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 568,00 Kč |
| Cena s DPH | 687,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 363,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 138,00 Kč |
| Cena s DPH | 166,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,00 Kč |
| Cena s DPH | 77,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,00 Kč |
| Cena s DPH | 179,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |