








| Kód produktu: | MAHA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 25,333 € |
| Cena bez DPH: | 20,936 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 180 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 298 mm |
| Šířka: | 211 mm |
| Hloubka: | 24 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,936 € | 25,333 € | ||
| 5 + | 19,910 € | 24,091 € | ||
| 10 + | 18,842 € | 22,799 € | ||
| 20 + | 18,021 € | 21,806 € |
Průhledný akrylový Foto rámeček do velikosti vkladu A4
Fotorámeček s možností uchycení jak na výšku tak i na šířku.
Elegantní dekorace spolu s rámečkem s úchytem pomocí magnetů.
Designový rámeček se snadnou výměnou vloženého prospektu lze využít jak na doma či do firmy, tak i do maloobchodů k označení akcí, deteilních informací, slev a podobně, Rámečky lze také využít na pulty v obchodech či na recepcích v hotelu.
| Cena bez DPH: | 53,325 € |
| Cena s DPH | 64,523 € |
| Cena bez DPH: | 160,796 € |
| Cena s DPH | 194,564 € |
| Cena bez DPH: | 11,987 € |
| Cena s DPH | 14,504 € |
| Cena bez DPH: | 18,596 € |
| Cena s DPH | 22,501 € |
| Cena bez DPH: | 68,966 € |
| Cena s DPH | 83,448 € |
| Cena bez DPH: | 105,747 € |
| Cena s DPH | 127,954 € |
| Cena bez DPH: | 11,412 € |
| Cena s DPH | 13,809 € |
| Cena bez DPH: | 16,338 € |
| Cena s DPH | 19,769 € |
| Cena bez DPH: | 10,057 € |
| Cena s DPH | 12,170 € |
| Cena bez DPH: | 50,903 € |
| Cena s DPH | 61,593 € |
| Cena bez DPH: | 25,780 € |
| Cena s DPH | 31,194 € |