












| Kód produktu: | UIBS20B151 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 9,5 kg |
| Rozměr prospektu: | 500x1700 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 472x1672 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1895 mm |
| Šířka: | 561 mm |
| Hloubka: | 380 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 376,00 Kč | 5 294,96 Kč | ||
| 10 + | 4 157,00 Kč | 5 029,97 Kč | ||
| 25 + | 3 938,00 Kč | 4 764,98 Kč | ||
| 50 + | 3 763,00 Kč | 4 553,23 Kč |
Eco Info Board podlahový oboustranný stojan s rámem pro umístění plakátu.
Systém oboustranného vložení prospektu s PVC deskou mezi plakáty pro zamezení prosvitu světla.
Varianty v naši nabídce - černá matná, nebo stříbrná, pro plakát 50x170 cm, nebo s jedním či dvěma rámy A1 a B2
Produkt je dodáván v rozloženém stavu s návodem pro jednoduché sestavení.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 586,00 Kč |
| Cena s DPH | 709,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 358,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 631,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 833,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 038,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 661,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 639,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 436,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 577,56 Kč |