















| Kód produktu: | UWCH0D0210 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,470 € |
| Cena bez DPH: | 3,695 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 224 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,162 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | s úhlem 75° a 90° |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,695 € | 4,470 € | ||
| 10 + | 3,571 € | 4,321 € | ||
| 30 + | 3,448 € | 4,172 € | ||
| 50 + | 3,243 € | 3,924 € |
Dvoustranný držák na menu z bukového dřeva o šířce 210 mm (A4) - Tmavě hnědý
• Držák je oboustranný na každé straně je jedna drážka, z nichž jedna je pod úhlem 90 stupňů a druhá 75 stupňů
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 18 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 2,668 € |
| Cena s DPH | 3,229 € |
| Cena bez DPH: | 8,046 € |
| Cena s DPH | 9,736 € |
| Cena bez DPH: | 3,448 € |
| Cena s DPH | 4,172 € |
| Cena bez DPH: | 132,143 € |
| Cena s DPH | 159,893 € |
| Cena bez DPH: | 7,184 € |
| Cena s DPH | 8,693 € |
| Cena bez DPH: | 2,668 € |
| Cena s DPH | 3,229 € |
| Cena bez DPH: | 11,289 € |
| Cena s DPH | 13,660 € |
| Cena bez DPH: | 11,166 € |
| Cena s DPH | 13,511 € |
| Cena bez DPH: | 1,314 € |
| Cena s DPH | 1,589 € |
| Cena bez DPH: | 73,851 € |
| Cena s DPH | 89,359 € |
| Cena bez DPH: | 14,614 € |
| Cena s DPH | 17,683 € |
| Cena bez DPH: | 400,452 € |
| Cena s DPH | 484,546 € |
| Cena bez DPH: | 14,286 € |
| Cena s DPH | 17,286 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |