



| Kód produktu: | M0171ONE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 11,202 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 21 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,65 kg |
| Rozměr prospektu: | 141x141 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 18 mm |
| Šířka: | 175 mm |
| Hloubka: | 175 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,202 € | 13,555 € | ||
| 10 + | 10,176 € | 12,314 € | ||
| 30 + | 9,233 € | 11,172 € | ||
| 100 + | 8,412 € | 10,178 € |
Skleněný mincovník COUNTER 1 One
Dvojdílný mincovník je zhotovený z litého skla jehož zakřivení až 18 mm zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je vyhotovena z pařeného polyetylenu. Zabraňuje oděru plochy na kterou se mincovník umisťuje a zároveň funguje protiskluzově. Etiketa je vložena do meziprostoru.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
V případě odběru více kusů než je uvedeno nás kontaktujte pro výhodnější kalkulaci.
| Cena bez DPH: | 13,705 € |
| Cena s DPH | 16,584 € |
| Cena bez DPH: | 13,705 € |
| Cena s DPH | 16,584 € |
| Cena bez DPH: | 13,705 € |
| Cena s DPH | 16,584 € |
| Cena bez DPH: | 10,217 € |
| Cena s DPH | 12,363 € |
| Cena bez DPH: | 10,217 € |
| Cena s DPH | 12,363 € |
| Cena bez DPH: | 11,202 € |
| Cena s DPH | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 9,684 € |
| Cena s DPH | 11,718 € |