











| Kód produktu: | 379210 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 317,799 € |
| Cena bez DPH: | 262,644 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 17,8 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 715 mm |
| Šířka: | 897 mm |
| Hloubka: | 432 mm |
| Cena bez DPH: | 90,610 € |
| Cena s DPH | 109,638 € |
| Cena bez DPH: | 64,951 € |
| Cena s DPH | 78,590 € |
| Cena bez DPH: | 64,951 € |
| Cena s DPH | 78,590 € |
| Cena bez DPH: | 90,610 € |
| Cena s DPH | 109,638 € |
| Cena bez DPH: | 186,903 € |
| Cena s DPH | 226,152 € |
| Cena bez DPH: | 12,809 € |
| Cena s DPH | 15,499 € |
| Cena bez DPH: | 185,132 € |
| Cena s DPH | 224,009 € |
| Cena bez DPH: | 185,132 € |
| Cena s DPH | 224,009 € |
| Cena bez DPH: | 90,610 € |
| Cena s DPH | 109,638 € |
| Cena bez DPH: | 335,008 € |
| Cena s DPH | 405,360 € |
| Cena bez DPH: | 64,951 € |
| Cena s DPH | 78,590 € |