






| Kód produktu: | 309523 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 4,77 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 592 mm |
| Šířka: | 655 mm |
| Hloubka: | 368 mm |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 311,00 Kč |
| Cena s DPH | 376,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 134,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 842,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 377,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 716,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 662,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 662,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 490,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 662,00 Kč |