






| Kód produktu: | 309510 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 78,332 € |
| Cena bez DPH: | 64,737 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 4,77 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 592 mm |
| Šířka: | 655 mm |
| Hloubka: | 368 mm |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 184,524 € |
| Cena s DPH | 223,274 € |
| Cena bez DPH: | 90,312 € |
| Cena s DPH | 109,278 € |
| Cena bez DPH: | 186,289 € |
| Cena s DPH | 225,410 € |
| Cena bez DPH: | 90,312 € |
| Cena s DPH | 109,278 € |
| Cena bez DPH: | 184,524 € |
| Cena s DPH | 223,274 € |
| Cena bez DPH: | 333,908 € |
| Cena s DPH | 404,029 € |
| Cena bez DPH: | 64,737 € |
| Cena s DPH | 78,332 € |
| Cena bez DPH: | 261,782 € |
| Cena s DPH | 316,756 € |
| Cena bez DPH: | 90,312 € |
| Cena s DPH | 109,278 € |
| Cena bez DPH: | 12,767 € |
| Cena s DPH | 15,448 € |
| Cena bez DPH: | 64,737 € |
| Cena s DPH | 78,332 € |