







| Kód produktu: | 309501 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 908,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 577,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 4,77 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 592 mm |
| Šířka: | 655 mm |
| Hloubka: | 368 mm |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 610,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 003,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 733,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,00 Kč |
| Cena s DPH | 711,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 681,00 Kč |
| Cena s DPH | 18 974,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 944,86 Kč |