



| Kód produktu: | 308210 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 109,233 € |
| Cena bez DPH: | 90,275 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 6,6 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 592 mm |
| Šířka: | 760 mm |
| Hloubka: | 425 mm |
| Cena bez DPH: | 186,213 € |
| Cena s DPH | 225,317 € |
| Cena bez DPH: | 184,448 € |
| Cena s DPH | 223,182 € |
| Cena bez DPH: | 90,275 € |
| Cena s DPH | 109,233 € |
| Cena bez DPH: | 12,762 € |
| Cena s DPH | 15,442 € |
| Cena bez DPH: | 333,771 € |
| Cena s DPH | 403,863 € |
| Cena bez DPH: | 64,711 € |
| Cena s DPH | 78,300 € |
| Cena bez DPH: | 184,448 € |
| Cena s DPH | 223,182 € |
| Cena bez DPH: | 64,711 € |
| Cena s DPH | 78,300 € |
| Cena bez DPH: | 90,275 € |
| Cena s DPH | 109,233 € |
| Cena bez DPH: | 64,711 € |
| Cena s DPH | 78,300 € |
| Cena bez DPH: | 261,674 € |
| Cena s DPH | 316,626 € |