




| Kód produktu: | 308201 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 109,278 € |
| Cena bez DPH: | 90,312 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 6,6 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 592 mm |
| Šířka: | 760 mm |
| Hloubka: | 425 mm |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 191,872 € |
| Cena s DPH | 232,165 € |
| Cena bez DPH: | 64,737 € |
| Cena s DPH | 78,332 € |
| Cena bez DPH: | 64,409 € |
| Cena s DPH | 77,935 € |
| Cena bez DPH: | 10,345 € |
| Cena s DPH | 12,517 € |
| Cena bez DPH: | 66,502 € |
| Cena s DPH | 80,468 € |
| Cena bez DPH: | 124,754 € |
| Cena s DPH | 150,952 € |
| Cena bez DPH: | 75,328 € |
| Cena s DPH | 91,147 € |
| Cena bez DPH: | 4,187 € |
| Cena s DPH | 5,067 € |
| Cena bez DPH: | 15,969 € |
| Cena s DPH | 19,322 € |
| Cena bez DPH: | 21,264 € |
| Cena s DPH | 25,730 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |