





| Kód produktu: | 371010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 160,787 € |
| Cena bez DPH: | 132,882 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 440 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 440 mm |
| Cena bez DPH: | 204,105 € |
| Cena s DPH | 246,967 € |
| Cena bez DPH: | 156,158 € |
| Cena s DPH | 188,951 € |
| Cena bez DPH: | 132,882 € |
| Cena s DPH | 160,787 € |
| Cena bez DPH: | 58,374 € |
| Cena s DPH | 70,633 € |
| Cena bez DPH: | 343,514 € |
| Cena s DPH | 415,652 € |
| Cena bez DPH: | 58,374 € |
| Cena s DPH | 70,633 € |
| Cena bez DPH: | 145,936 € |
| Cena s DPH | 176,583 € |
| Cena bez DPH: | 202,709 € |
| Cena s DPH | 245,278 € |
| Cena bez DPH: | 253,818 € |
| Cena s DPH | 307,119 € |
| Cena bez DPH: | 262,931 € |
| Cena s DPH | 318,147 € |
| Cena bez DPH: | 145,936 € |
| Cena s DPH | 176,583 € |
| Cena bez DPH: | 224,302 € |
| Cena s DPH | 271,406 € |