


| Kód produktu: | 197323 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 145,300 € |
| Cena bez DPH: | 120,082 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,96 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 400 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Typ zámku: | cylindrický |
| Cena bez DPH: | 39,959 € |
| Cena s DPH | 48,350 € |
| Cena bez DPH: | 151,646 € |
| Cena s DPH | 183,492 € |
| Cena bez DPH: | 112,263 € |
| Cena s DPH | 135,839 € |
| Cena bez DPH: | 39,959 € |
| Cena s DPH | 48,350 € |
| Cena bez DPH: | 24,856 € |
| Cena s DPH | 30,076 € |
| Cena bez DPH: | 93,251 € |
| Cena s DPH | 112,834 € |