





| Kód produktu: | 196723 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 177,477 € |
| Cena bez DPH: | 146,675 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,4 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 400 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Typ zámku: | kódovatelný |
| Kapacita: | 72 háčků |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,933 € |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,933 € |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,933 € |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,933 € |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,933 € |
| Cena bez DPH: | 91,044 € |
| Cena s DPH | 110,163 € |
| Cena bez DPH: | 151,204 € |
| Cena s DPH | 182,957 € |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,933 € |
| Cena bez DPH: | 126,415 € |
| Cena s DPH | 152,963 € |
| Cena bez DPH: | 125,263 € |
| Cena s DPH | 151,568 € |
| Cena bez DPH: | 157,093 € |
| Cena s DPH | 190,082 € |
| Cena bez DPH: | 85,650 € |
| Cena s DPH | 103,636 € |
| Cena bez DPH: | 136,628 € |
| Cena s DPH | 165,319 € |
| Cena bez DPH: | 120,239 € |
| Cena s DPH | 145,489 € |
| Cena bez DPH: | 157,093 € |
| Cena s DPH | 190,082 € |
| Cena bez DPH: | 52,337 € |
| Cena s DPH | 63,328 € |
| Cena bez DPH: | 91,044 € |
| Cena s DPH | 110,163 € |