



| Kód produktu: | 893823 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 77,027 € |
| Cena bez DPH: | 63,659 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,384 kg |
| Barva: | Stříbrná/Černá |
| Výška: | 180 mm |
| Šířka: | 85 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na stěnu |
| Cena bez DPH: | 61,280 € |
| Cena s DPH | 74,148 € |
| Cena bez DPH: | 116,981 € |
| Cena s DPH | 141,547 € |
| Cena bez DPH: | 155,824 € |
| Cena s DPH | 188,548 € |