







| Kód produktu: | UWSFN000A4 |
| Cena s DPH: | 24,826 € |
| Cena bez DPH: | 20,517 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,565 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 341 mm |
| Šířka: | 254 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i do prostoru |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,517 € | 24,826 € | ||
| 5 + | 19,491 € | 23,584 € | ||
| 10 + | 18,465 € | 22,343 € | ||
| 25 + | 17,645 € | 21,350 € |
Dřevěný Slide-in rám s křídovou tabulí A4 - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, odnímatelnou deskou
Rámy jsou určeny například pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a podobně.
| Cena bez DPH: | 112,023 € |
| Cena s DPH | 135,548 € |
| Cena bez DPH: | 59,417 € |
| Cena s DPH | 71,895 € |
| Cena bez DPH: | 96,266 € |
| Cena s DPH | 116,482 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 31,309 € |
| Cena s DPH | 37,884 € |
| Cena bez DPH: | 6,483 € |
| Cena s DPH | 7,845 € |
| Cena bez DPH: | 400,287 € |
| Cena s DPH | 484,348 € |
| Cena bez DPH: | 82,314 € |
| Cena s DPH | 99,600 € |
| Cena bez DPH: | 14,444 € |
| Cena s DPH | 17,477 € |
| Cena bez DPH: | 20,763 € |
| Cena s DPH | 25,124 € |
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 8,125 € |
| Cena s DPH | 9,831 € |