







| Kód produktu: | UWSFN000A1 |
| Cena s DPH: | 1 493,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 234,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 885 mm |
| Šířka: | 638 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu i do prostoru |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 234,00 Kč | 1 493,14 Kč | ||
| 5 + | 1 172,00 Kč | 1 418,12 Kč | ||
| 10 + | 1 111,00 Kč | 1 344,31 Kč | ||
| 25 + | 1 061,00 Kč | 1 283,81 Kč |
Dřevěný Slide-in rám s křídovou tabulí A1 - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, odnímatelnou deskou
Rámy jsou určeny například pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a podobně.
| Cena bez DPH: | 2 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 075,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 864,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 045,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 584,00 Kč |
| Cena s DPH | 706,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |