







| Kód produktu: | UWFLR1B000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 80,600 € |
| Cena bez DPH: | 66,612 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,05 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 90 kg |
| Výška: | 554 mm |
| Šířka: | 714 mm |
| Hloubka: | 449 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 66,612 € | 80,600 € | ||
| 5 + | 63,290 € | 76,580 € | ||
| 10 + | 59,967 € | 72,560 € | ||
| 25 + | 57,301 € | 69,334 € |
Dřevěný hotelový skládací stojan na kufry - Kufrbox Černý
Skládací stojan na zavazadla určený pro odložení kufru při vybalování v hotelových pokojích. V nabídce 3 barevné varianty (Přírodní, Tmavě hnědá a
Černá) ve dvou verzích (s odkládací poličkou a bez poličky).
rozměry: 714x554x449 mm (š/v/h)
provedení: bukové dřevo
tkané popruhy
nosnost až 90 kg
Videoukázka produktu na youtube
| Cena bez DPH: | 84,742 € |
| Cena s DPH | 102,537 € |
| Cena bez DPH: | 84,742 € |
| Cena s DPH | 102,537 € |
| Cena bez DPH: | 66,612 € |
| Cena s DPH | 80,600 € |
| Cena bez DPH: | 84,742 € |
| Cena s DPH | 102,537 € |
| Cena bez DPH: | 66,612 € |
| Cena s DPH | 80,600 € |