


| Kód produktu: | ZPCHBBR68X120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 160,622 € |
| Cena bez DPH: | 132,745 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 150 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 13,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Viditelný rozměr prospektu: | 600x1010 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | LTD |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1148 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 803 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 132,745 € | 160,622 € | ||
| 10 + | 126,139 € | 152,628 € | ||
| 20 + | 119,491 € | 144,584 € | ||
| 50 + | 114,157 € | 138,130 € |
Dřevěný poutač Áčko s křídovou tabulí 680x1120mm z bukového dřeva tmavě hnědý
Křídové fixy je možné doobjednat.
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 76,652 € |
| Cena s DPH | 92,748 € |
| Cena bez DPH: | 91,916 € |
| Cena s DPH | 111,219 € |
| Cena bez DPH: | 67,788 € |
| Cena s DPH | 82,024 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 63,069 € |
| Cena s DPH | 76,314 € |
| Cena bez DPH: | 51,005 € |
| Cena s DPH | 61,716 € |
| Cena bez DPH: | 57,530 € |
| Cena s DPH | 69,611 € |
| Cena bez DPH: | 89,249 € |
| Cena s DPH | 107,991 € |
| Cena bez DPH: | 136,028 € |
| Cena s DPH | 164,594 € |
| Cena bez DPH: | 16,537 € |
| Cena s DPH | 20,009 € |
| Cena bez DPH: | 35,823 € |
| Cena s DPH | 43,346 € |
| Cena bez DPH: | 251,457 € |
| Cena s DPH | 304,263 € |