


| Kód produktu: | ZPCHBBL55X85 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 99,054 € |
| Cena bez DPH: | 81,863 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 132 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Viditelný rozměr prospektu: | 470x660 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | LTD |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 815 mm |
| Šířka: | 550 mm |
| Hloubka: | 567 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 81,863 € | 99,054 € | ||
| 10 + | 77,760 € | 94,089 € | ||
| 20 + | 73,697 € | 89,174 € | ||
| 50 + | 70,414 € | 85,201 € |
Dřevěný poutač Áčko s křídovou tabulí 550x850mm z bukového dřeva černý
Křídové fixy je možné doobjednat.
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 225,154 € |
| Cena s DPH | 272,436 € |
| Cena bez DPH: | 140,336 € |
| Cena s DPH | 169,807 € |
| Cena bez DPH: | 7,468 € |
| Cena s DPH | 9,037 € |
| Cena bez DPH: | 208,863 € |
| Cena s DPH | 252,725 € |
| Cena bez DPH: | 713,870 € |
| Cena s DPH | 863,782 € |
| Cena bez DPH: | 82,807 € |
| Cena s DPH | 100,196 € |
| Cena bez DPH: | 10,341 € |
| Cena s DPH | 12,512 € |
| Cena bez DPH: | 76,077 € |
| Cena s DPH | 92,053 € |
| Cena bez DPH: | 27,534 € |
| Cena s DPH | 33,316 € |
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 98,071 € |
| Cena s DPH | 118,666 € |
| Cena bez DPH: | 66,721 € |
| Cena s DPH | 80,733 € |