





| Kód produktu: | PMPCHBLACK-S |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 965,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 798,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 440x660 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 850 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 798,00 Kč | 965,58 Kč | ||
| 5 + | 758,00 Kč | 917,18 Kč | ||
| 10 + | 718,00 Kč | 868,78 Kč | ||
| 20 + | 686,00 Kč | 830,06 Kč |
Dřevěný poutač s křídovou tabulí 510x900 mm - Černý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní MDF, křídovými fixy popisovatelnou, černou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 707,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 696,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 823,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 516,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 254,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |