




| Kód produktu: | TCHBBLA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 405 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 210x297 mm |
| Materiál: | Dřevo/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 317 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,280 € | 17,279 € | ||
| 10 + | 13,541 € | 16,385 € | ||
| 20 + | 12,844 € | 15,541 € | ||
| 50 + | 12,269 € | 14,846 € |
Oboustranný Dřevěný popisovatelný menu stojánek A4 z dubového dřeva barvy matná černá.
Barvené tvrdé dřevo s ochranným matným lakem a černým popisovatelným panelem z HPL laminátu.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 150,390 € |
| Cena s DPH | 181,972 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 12,310 € |
| Cena s DPH | 14,895 € |
| Cena bez DPH: | 74,395 € |
| Cena s DPH | 90,018 € |
| Cena bez DPH: | 209,110 € |
| Cena s DPH | 253,023 € |
| Cena bez DPH: | 307,591 € |
| Cena s DPH | 372,185 € |
| Cena bez DPH: | 208,863 € |
| Cena s DPH | 252,725 € |
| Cena bez DPH: | 368,445 € |
| Cena s DPH | 445,818 € |
| Cena bez DPH: | 14,608 € |
| Cena s DPH | 17,676 € |
| Cena bez DPH: | 11,284 € |
| Cena s DPH | 13,654 € |
| Cena bez DPH: | 575,749 € |
| Cena s DPH | 696,656 € |
| Cena bez DPH: | 161,264 € |
| Cena s DPH | 195,129 € |