








| Kód produktu: | UWDMVFN0A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,122 € |
| Cena bez DPH: | 9,192 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,22 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Specifikace: | Samotný stojan bez výplně |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 180 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,192 € | 11,122 € | ||
| 10 + | 8,904 € | 10,774 € | ||
| 30 + | 8,535 € | 10,327 € | ||
| 50 + | 8,084 € | 9,781 € |
Moderní stolní oboustranný stojanový držák na menu z bukového dřeva formátu A5 - Vintage styl Přírodní
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované, čímž jsou odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete letáky do kapsy a celé zasunete mezi dřevěné sloupky
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit slabou PET kapsu, či akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech A4 a A5 a dekorech v základním provedení a retro Vintage stylu
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky PET kapsu, Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,436 € |
| Cena s DPH | 1,738 € |
| Cena bez DPH: | 4,678 € |
| Cena s DPH | 5,660 € |
| Cena bez DPH: | 1,723 € |
| Cena s DPH | 2,085 € |
| Cena bez DPH: | 3,201 € |
| Cena s DPH | 3,873 € |
| Cena bez DPH: | 4,144 € |
| Cena s DPH | 5,015 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 243,332 € |
| Cena s DPH | 294,432 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 33,894 € |
| Cena s DPH | 41,012 € |
| Cena bez DPH: | 1,723 € |
| Cena s DPH | 2,085 € |
| Cena bez DPH: | 33,894 € |
| Cena s DPH | 41,012 € |
| Cena bez DPH: | 1,313 € |
| Cena s DPH | 1,589 € |
| Cena bez DPH: | 3,160 € |
| Cena s DPH | 3,823 € |
| Cena bez DPH: | 134,838 € |
| Cena s DPH | 163,154 € |
| Cena bez DPH: | 14,075 € |
| Cena s DPH | 17,030 € |