








| Kód produktu: | UWDM0FN0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 13,513 € |
| Cena bez DPH: | 11,168 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 8-9 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,34 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Samotný stojan bez výplně |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 287 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,168 € | 13,513 € | ||
| 10 + | 10,840 € | 13,116 € | ||
| 30 + | 10,388 € | 12,569 € | ||
| 50 + | 9,813 € | 11,874 € |
Moderní stolní oboustranný stojanový držák na menu z bukového dřeva formátu A4 - základní varianta Přírodní
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované, čímž jsou odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete letáky do kapsy a celé zasunete mezi dřevěné sloupky
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit slabou PET kapsu, či akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech A4 a A5 a dekorech v základním provedení a retro Vintage stylu
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky PET kapsu, Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 2,669 € |
| Cena s DPH | 3,229 € |
| Cena bez DPH: | 8,048 € |
| Cena s DPH | 9,738 € |
| Cena bez DPH: | 3,449 € |
| Cena s DPH | 4,173 € |
| Cena bez DPH: | 6,528 € |
| Cena s DPH | 7,899 € |
| Cena bez DPH: | 33,915 € |
| Cena s DPH | 41,037 € |
| Cena bez DPH: | 14,494 € |
| Cena s DPH | 17,538 € |
| Cena bez DPH: | 11,168 € |
| Cena s DPH | 13,513 € |
| Cena bez DPH: | 20,694 € |
| Cena s DPH | 25,040 € |
| Cena bez DPH: | 9,854 € |
| Cena s DPH | 11,924 € |
| Cena bez DPH: | 132,170 € |
| Cena s DPH | 159,926 € |
| Cena bez DPH: | 14,617 € |
| Cena s DPH | 17,687 € |
| Cena bez DPH: | 41,059 € |
| Cena s DPH | 49,682 € |
| Cena bez DPH: | 14,289 € |
| Cena s DPH | 17,289 € |
| Cena bez DPH: | 3,695 € |
| Cena s DPH | 4,471 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,478 € |