





| Kód produktu: | UWDMVDN0A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 36 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,471 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Specifikace: | Samotný stojan bez výplně |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 180 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,181 € | 12,319 € | ||
| 10 + | 9,893 € | 11,971 € | ||
| 30 + | 9,483 € | 11,474 € | ||
| 50 + | 8,949 € | 10,828 € |
Moderní stolní stojanový držák na menu z bukového dřeva formátu A5 - Vintage styl Přírodní
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované, čímž jsou odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete letáky do kapsy a celé zasunete mezi dřevěné sloupky a zadní opěru
• Do drážky o hloubce 4,5 lze zakoupit slabou PET kapsu, či akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech A4 a A5 a dekorech v základním provedení a retro Vintage stylu
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky PET kapsu, Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,437 € |
| Cena s DPH | 1,739 € |
| Cena bez DPH: | 4,680 € |
| Cena s DPH | 5,663 € |
| Cena bez DPH: | 1,724 € |
| Cena s DPH | 2,086 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 2,586 € |
| Cena s DPH | 3,129 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 3,982 € |
| Cena s DPH | 4,818 € |
| Cena bez DPH: | 14,286 € |
| Cena s DPH | 17,286 € |
| Cena bez DPH: | 1,724 € |
| Cena s DPH | 2,086 € |
| Cena bez DPH: | 4,310 € |
| Cena s DPH | 5,216 € |
| Cena bez DPH: | 23,522 € |
| Cena s DPH | 28,462 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,484 € |
| Cena bez DPH: | 4,680 € |
| Cena s DPH | 5,663 € |